Úklidové práce

Komplexní přístup naší společnosti k potřebám zákazníků se promítá zejména do další kategorie činností, kterou jsou úklidové práce. Zde je pole působnosti opravdu velmi široké. Zajišťujeme úklidy hrubé i komplexní, jednorázové i pravidelné, v domácnostech i firmách, ve snadno i obtížně dostupných prostorách.

Čistící prostředky, které používáme, mají vysokou účinnost proti bakteriím a mikrobům, zároveň jsou antistatické a zdravotně nezávadné. Naši pracovníci využívají také vlastní úklidové prostředky a úklidovou techniku, na straně klienta tedy nevznikají žádné finanční nároky na jejich pořizování.

Úklidy domácností
zahrnují široké spektrum prací. Do běžné údržby patří vysávání koberců, vytírání plovoucích podlah a dlažeb, mytí a leštění oken včetně rozšroubování, utírání prachu i na obtížně přístupných místech, čištění a impregnace nábytku, mytí dveří včetně zárubní, čištění kuchyňských spotřebičů a desinfekce sociálních zařízení. Mnoho klientů pravidelně využívá služby čištění koberců a čalouněného nábytku a další z velkého spektra námi nabízených úklidových prací.

Úklidy kanceláří a firem

tvoří specifickou část s ohledem na potřeby klientů. Podle jejich představ jsou sestavovány individuální úklidové programy, které zákazníkům nenarušují provoz firem a zároveň je dle jejich rozvrhu pracovní prostředí stále udržováno v čistotě. Standard zahrnuje vytírání podlah, vysátí koberců, vyprazdňování odpadkových košů, utírání prachu i na obtížně přístupných místech, čištění a impregnaci nábytku, dveří a zárubní, desinfekci sociálních zařízení a úklid kuchyňské linky. Dále se v delších časových odstupech provádí mytí a leštění oken, čištění vertikálních i horizontálních žaluzií a čištění koberců a čalouněného nábytku.

Koberce jsou před čištěním vysáty průmyslovými vysavači značky NILFISK. Takto jsou z koberců odstraněny nejhrubší nečistoty, na které běžný vysavač nestačí. Pro vlastní čištění koberců využíváme technologii čištění vodní cestou, kdy je hlavním aktivním činitelem roztok vody a účinné chemické látky. Podle typu koberců volíme ze dvou odlišných technologií. Koberce s vyšším vlasem jsou čištěny extrakční metodou strojem KÄRCHER, který pracuje na principu odsávání tekutiny s obsahem čistícího přípravku. Na zátěžové koberce jsou používány stroje NILFISK ADVANCE. Jejich hlavní částí je rotující kartáč, jímž je čistící přípravek ve formě pěny vpravován do koberce a následně odsán. Takto dochází k optimálnímu odstranění všech nečistot a k neutralizaci špíny jako takové.

Mezi námi poskytované nadstandardní služby patří v rámci výškových prací mytí těžko dostupných prostor – vysoko či špatně přístupných oken a výkladů, světelných reklamních zařízení, světlíků, luxferů apod. Mytí lze provádět jak klasickým způsobem, tak za použití vysokotlaké techniky.

Služby, které naše společnost poskytuje, jsou schopny uspokojit nejnáročnější požadavky klientů a zajistit jim tak pobyt či práci v příjemném prostředí provoněném čistotou bez dřiny a námahy.

Údržba zeleně

Rizikové kácení - směrové kácení

Provádíme rizikové kácení stromů rostoucích v městských zástavbách, nebezpečně nakloněných stromů. Kácení stromů rostoucích u komunikací a na špatně dostupných místech.

Provádíme velmi přesná směrová kácení, kácení od koruny dolů za použití horolezecké techniky, popřípadně i vysokozdvižné plošiny.

Samozřejmostí jsou i výškové stromové práce, úprava a prořezávání korun vysokých stromů.

 

 

 

 

 

Výstavba a údržba zahrad

Nabízíme výstavbu zahrad v soukromých, firemních a rekreačních objektů. Zajišťujeme terénní úpravy, včetně projektové dokumentace. Na místě se zákazníkem konzultujeme členění pozemku dle jeho přání na plochy travnaté, plochy určené pro výsadby rostlin, umístění zahradních prvků jako jezírka, altánky, cesty, umístění dekoračních prvků a plastik, zahradního nábytku, mobilní zeleně apod.

Zajišťujeme údržbu a obnovu stávajících parkových a sadových výsadeb, jak celoroční, tak i jednorázovou - dle potřeby zákazníka. Údržba spočívá v pracích spojených s ošetřením travnatých ploch, ošetřením výsadeb jako hnojení, pletí, okopávka, mulčování, řez dřevin a řez živých plotů...

 

 

 

 

Vyžínání a postřiky ploch

Zajišťujeme jarní, podzimní nebo celoroční údržby travnatých ploch, sekání trávníku apod. Vyžínání i obtížně dostupných terénu.