Natěračské a malířské práce

Dalším z oborů, na které se orientuje naše společnost, jsou natěračské práce. Kompletní práce zahrnují očištění povrchu před vlastním nánosem nové barvy a případné opálení, obroušení nebo oškrábání starého nátěru a odstranění rzi. Příprava povrchu je dokončena v závislosti na stavu podkladu tmelením.

 

I zde využíváme materiály, které splňují jak náročné normy, tak vyhovují i zákazníkům s nejnáročnějšími požadavky na kvalitu materiálu, barvu atp. Jmenujme například HOSTAGRUND, barvu, která v sobě spojuje základní barvu se svrchním syntetickým nátěrem, je odolná vůči vlivům vnějšího prostředí a zároveň se vyznačuje výbornou kryvostí. Tato barva se často využívá na nátěry okapů, hromosvodů, ochranných dilatačních plechů, ocelových konstrukcí, parapetních desek, balkónových zábradlí a jiných kovových prvků. Jiné materiály se pak využívají k nátěrům vnitřních konstrukcí, radiátorů a potrubí. Kromě klasických nátěrů provádíme nátěry podlah a nátěry či nástřiky fasád a oken. Na nátěry fasád používáme barvy renomovaných značek – VIVECRYL, DULUX, TIKKURILA, MISTRAL FASÁDE a DENAS COLOR DENCOAT.

 

 

Malířské práce

Oblast malířských prací je jednou z nejvyhledávanějších služeb, které naše společnost poskytuje. Provádíme malby interiérů v různých barevných odstínech dle přání zákazníka, kterému je pro výběr barevných tónů předkládána vzorkovnice.

Snažíme se všem klientům zajišťovat maximální kvalitu odvedené práce, proto používáme praxí osvědčené a zároveň moderní materiály. Malbu provádíme jak barvou PRIMALEX STANDARD, tak barvou PRIMALEX PLUS, na přání zákazníka jsme schopni malbu provést i jinými materiály. Proti plísni v malbě a zdech se standardně používá barva JUPOL, která likviduje stávající plíseň a zároveň zamezuje jejímu dalšímu šíření.Pro vlastní malbu se pak využívá několik technologií, a to jak štětka či váleček, tak i vysokotlaký bezvzduchý nástřik – STORCH AIRLESS SYSTEM. Pokud je klientovým přáním strukturovaná malba, rádi vyhovíme širokou škálou dekoračních povrchových úprav.

 

Nábytek je před malováním odtažen od zdí a stejně jako ostatní zařízení, které by mohlo být prací malířů poškozeno, zakryt tak, aby nedošlo k jeho znečištění. Takto je zabráněno tomu, aby činností malířů nedošlo ke znehodnocení zařízení prostor. Po malování zajišťujeme také hrubý úklid spočívající v odstranění největších nečistot, a také komplexní úklid – zákazníkovi tak vznikají minimální komplikace, o vše se postarají pracovníci naší společnosti.